TurkCoder.TK
Gebze Regal Klima Servisi |0262 323 23 29 İzmit Vestel Servisi
0262 323 10 03 - 0530 403 91 79

Sosyal Medyada Biz}

İzmit Uzman Vestel Servisi
İzmit vestel servisi olarak en aktif ve biren fazla servis aracı ile servis desteği veren ender firmalardan biriyiz. Profesyonel teknisyenler ile İzmit Vestel Servisi için hemen bizlere ulaşınız.
Servis İsteyin

Gebze Regal Klima Servisi

Gebze Regal Klima Servisi

Gebze Regal klima servisi olarak Kocaeli genelinde 7 gün 24 saat klima teknik servis hizmeti sunuyoruz. Regal klimalar günümüz de bir çok yer de alışveriş merkezlerin de sinemalar da ve sinema salonların da toplantı odaların da restoranlar da alışveriş merkezlerin de kafeler de aktif bir şekil de kullanılan teknolojik cihazlardan biridir ve herkesin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Regal klimalar yaz mevsimlerin de serinlemek amacı ile kış mevsimlerin de ise ısınmak amacı ile kullanılan bir teknolojik üründür ve kolay programlama ve kullanımı sayesin de herkesin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

Regal klimalar da kullanım sürecin de bazı olumsuz durumlar sebebi ile arızalar meydana getirebilmekte ve ya ana parçaların iç ve dış ünitelerin yanması bozulması hasar görmesi sonucun da siz değerli müşterilerimizin kullanım eylemini engelleyici kısıtlayıcı durumlar ortaya çıkarabilmektedir. Bizler teknik servis olarak sizlerin kullanmış olduğunuz Regal klimalarınızın her tülü bakımını onarımını tamiratını montajını yapmakta ve arıza meydana getirmiş hasar ortaya çıkarmış parçaların yedek parçalarımız ile değişimini sağlamaktayız. Sizlere sunmuş olduğumuz bu teknik servis hizmetin de % 100 memnuniyet garantisi sunmaktayız aynı zaman da da 1 yıl işçilik ve orijinal yedek parça garantisi sunmaktayız.

Gebze Regal Klima Servisi

Hızlı ve etkili iklimlendirme özellikleri, enerji tüketimlerini minimum düzeyde tutan invertör yapıları, şık ve modern tasarımları, en zorlu çevre şartlarında bile çalışan dayanıklı parçaları, uzun ömürlü performansları ve kolay temizlenme özellikleri ile Regal klimalar yaşam alanlarınıza konfor sunmaya devam ediyor. Klimalarınızın ev ve iş yerlerinizi her zaman maksimum verimle ısıtmasını ve soğutmasını istiyorsanız bakım ve arıza durumlarında Regal yetkili servisini aramanız gerekiyor.

Ekibimiz de bu noktada devreye girerek Regal klima yetkili servisi olarak ekibimiz üstün teknoloji ile üretilen klimalarınızın kurulum, montaj, bakım, onarım-tamir hizmetlerini sunarken talepleriniz doğrultusunda Regal klima yedek parça ve aksesuar satışını da yapıyor.

Gebze Regal Servisi İletişim

Darıca Regal Klima Servisi’miz, değerli müşterilerimizin araması için kullandığımız iletişim hattımız 0530 403 91 79 – 0850 888 75 86 iken kolayca ulaşabileceğiniz web adresimiz de www.izmitvestelservisi.com web sitesi olarak kayıtlardadır. Bizlere sorun veya isteğiniz hakkında küçük bilgili vermeniz dahilinde ekiplerimiz sizler için yola koyulacaktır.

11 Kasım 2020
237 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir