TurkCoder.TK
Kandıra Seg Servisi |0262 323 23 29 İzmit Vestel Servisi
0535 665 52 68

Sosyal Medyada Biz}

İzmit Uzman Vestel Servisi
İzmit vestel servisi olarak en aktif ve biren fazla servis aracı ile servis desteği veren ender firmalardan biriyiz. Profesyonel teknisyenler ile İzmit Vestel Servisi için hemen bizlere ulaşınız.
Servis İsteyin

Kandıra Seg Servisi

Kandıra Seg Servisi

Kandıra Seg servisi olarak yılların vermiş olduğu sektör tecrübesi ve eşsiz işçilik prensibiyle Kandıra ilçesinde müşteri odaklı çalışan Kandıra Seg servisi firmamız bu doğrultuda hızla büyümüş ve piyasada edindiği tecrübesini donanımını arttırma anlamında kullanmış, sektördeki en etkin firmalar arasına girerek Kocaeli genelinde hizmet bölgesini genişletmiştir. SEG markasına ait tüm klima, beyaz eşya ve ankastre ürünlerde güler yüzlü, ekonomik ve güvenilir hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizi memnun ediyoruz.

Kandıra Seg Teknik Servisi olarak tüm SEG klima ve beyaz eşyalarınızın bakım, onarım, tamir, kurulum vb. işlemleri 7/24 gerçekleştiriyor, sizlere en ekonomik fiyatlarda Kocaeli içinde hizmet veriyoruz. Servisimiz, değişimin hep birkaç adım önünde giderek Kocaeli’nin en başarılı servislerinden biri haline gelmiştir. Firmamız vermiş olduğu hizmetinden ve kalite anlayışından ödün vermeden devam etmekte ve bundan sonrada aynı hizmet anlayışı çerçevesinde devam edecektir.

Firmamız Marka Ve Model Ayırmıyor

Kandıra Seg servisi olarak sizlere hizmet verirken, marka ve model ayrımı yapmıyoruz. Her türlü marka ve model klima, televizyon ve beyaz eşyalarınız için ihtiyacınız olan SEG servis hizmetleri tarafımızca sağlanır. Bunun için bizi aramanız veya www.izmitvestelservisi.com sitemizden servis talep kaydı oluşturmanız yeterlidir. Televizyon, çamaşır makinesi, küçük ev aletleri, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, kombi, klima ve buna benzer her türlü elektronik ve beyaz eşyaların servis hizmetleri, tecrübeli ekibimiz tarafından verilmektedir. Eşsiz işçiliğimiz ve oldukça titiz çalışmalarımız sonucunda bizlerden memnun kalacağınızın garantisini veriyor ve 1 yıllık işçilik ve malzeme değişim garantisi tarafımızca karşılanıyor.

Periyodik Bakımlarla Cihazınızın Performansını Arttırın

Senenin her gününde, etkili servis hizmet alternatiflerini değerlendirmeye devam eden teknik servis elemanlarımız, hızlı müdahale ile hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşya cihazlarını, en iyi şekilde tamir etmektedir. Yıllık bakım işlemleri, performansı düşen, eskisi gibi randıman sağlamayan ve daha fazla enerji harcamaya başlayan cihazların daha az enerji harcamasında etkili olacaktır. Uzman bakım ve onarım işlemleriyle çözüm üreten Kandıra Seg teknik servis ekiplerimiz, hizmette kaliteyi ve güveni tercih edenler için kalıcı çözümler üretmeye devam etmektedir. Bizi aradığınız zaman, en yakın servis aracımız adresinize yönlendirilmektedir.

Kandıra Seg Servisi İletişim

Kandıra Seg Servisi olarak Kocaeli genelinde 7 gün 24 saat aralıksız hizmet sağlamaktayız. Bizlere 0530 403 91 79 – 0850 380 26 96 no’lu numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

08 Temmuz 2020
55 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir